× OFERTA SPECJALNA: DOSTAWA GRATIS W PROMIENIU 500 KM PRZY PRZY ZAMÓWIENIU KONTENERA ZŁOŻONYM DO 31/01/2023

O nas

AZTECH Sp. z o. o. to uznany na rynkach europejskich producent kontenerów biurowych i mieszkalnych.
Kontenery aztech
Kontenery aztech

Naszą firmę tworzy wyspecjalizowany zespół, który specjalizuje się w obróbce metali i projektowaniu CAD oraz sprawdzona kadra inżynierska. Jesteśmy elastyczni, a tym samym dostosowujemy się do wymagań klientów. Nasz zespół składa się głównie z młodych, energicznych pracowników. Stale dążymy do realizacji naszych celów w dziedzinie budowy kontenerów biurowych.

Nasi klienci mogą zawsze liczyć na profesjonalne doradztwo oraz profesjonalne zaplecze techniczne. Dzięki indywidualnemu podejściu, nasze działania przekładają się na wzrost atrakcyjności naszej oferty.

Zapraszamy do współpracy!

Jak pracujemy?
01.Spisanie dokumentacji

Przed przystąpieniem do budowy kontenera na samym początku nasz doradca techniczny przeprowadza rozpoznanie z Klientem i ustala cele, które ma budowla. Dodatkowo, pomagamy Klientowi odpowiadając na wszystkie jego pytania i wątpliwości. Wynikiem prac jest ścisła dokumentacja, która jest podstawą pracy dla zespołu projektowego.

02.Sporządzenie propozycji

Po uzyskaniu dokumentacji zespół projektowy wykonuje stosowne obliczenia, analizy i symulacje oraz proponuje konkretne rozwiązania, następnie wspólnie z zamawiającym wybieramy najbardziej dopasowaną propozycję.

03.Realizacja

Wybrany projekt trafia do realizacji, gdzie wytwarzane są pojedyncze elementy kontenera. Po restrykcyjnym audycie jakości przez nasz zespół nadzorczy wszystkie elementy są montowane i przekazywane do transportu.

04.Dostawa i budowa

Elementy stelażu są dostarczane na miejsce docelowe, gdzie wykwalifikowany zespół profesjonalistów zajmuje się montażem.

05.Serwis gwarancyjny

Dbając o zadowolenie naszych Klientów oferujemy zarówno serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny na wypadek ewentualnych niedogodności.

740
Zadowolonych klientów
751
Zrealizowanych projektów
21
Średni czas realizacji i dostawy (dni)
5600
Przeprowadzonych rozmów
Zobacz jak pracujemy

Obszarem naszego działania jest poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań konstrukcji kontenerów biurowych i mieszkalnych stanowiących tańszą i szybszą alternatywę dla tradycyjnego budownictwa. Jesteśmy jednym z największych producentów w Polsce i specjalistą w tej dziedzinie. Kreowanie i rozwój marki innowacyjnych kontenerów dla przemysłu, handlu, biznesu i rekreacji jest naszym głównym wyzwaniem.

Nasze realizacje